Головна » Новини шкіл

Новини шкіл

Кукули

 

                        Виховання любові до рідного краю, до побуту, звичаїв і традицій нашого народу ось з чого починається патріотичне виховання.

                            Результатом плідної роботи педагогів та учнів Кукулянської  загальноосвітньої школи в рамках тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою», який нещодавнот проходив у м. Вівнниця стала перемога шестикласників Кушніра Євгена та Писанець Сніжани. Ці учні захистили пошуково-дослідницьку роботу з народознавства «Подільські килими» 

                          Школярі під керівництвом вчителів Бланар Наталі Анатоліївни, Статієнко Майї Петрівни, Бабич Галини Семенівни,  Кушнір Наталі Анатоліївни, Паращук Людмили Анатоліївни підготували вдалий проект, який презентували під час поїздки. Велике задоволення отримали учасники конкурсу від спілкування з ровесниками, довідавшись багато нового і цікавого.  По завершенню народознавчого свята діти формували виставку «килими з бабусиної скрині».  Наші учні представили на виставці роботи кукулянських килимарок: великі настінні килими, довгі і короткі килимові доріжки, «палатарі», «налавники», «верети», вишиті килимки, які дістали з своїх скринь Паращук М. С., Казновська Н. І., Бурлака Л. М., Палій Г. С., Малюта В. Т., Фаренюк Л. Я., Ревенко М. М., Довганюк Г. І., Самоляк В. І. Це неоціненний скарб сворений їхніми руками та руками їхніх мам, їх бабусь, прабабусь.

Робота школярів високо оцінена журі: вони отримали грамоту і сувеніри.

Кординатором цього заходу була Жук О. С., методист відділу освіти.

Чабан Л. М. 

 

 Чорномин

                                                                      Змагання  «Нащадки козацької слави»   

                  З метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнів, залучення школярів до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури,              11 травня 2011 року на базі Чорноминської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проходив районний фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль «Нащадки козацької слави», організований відділом освіти райдержадміністрації.

                  У змаганнях брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Зокрема, свої команди представили Піщанський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія, Піщанська   ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Рудницька, Чорноминська, Студенянська,  та Яворівська загальноосвітні школи.                                                                                                                                                                                         Недарма спортивні змагання носили таку гучну назву, адже історія українського народу тісно пов’язана з козацькою славою. Саме вони, колишні українські козаки, проявили величезну мужність у боях, були загартовані сильним духом та витримкою. Проявляли спритність та організованість, уміння завжди знайти вихід із складних і, навіть, на перший погляд, безвихідних ситуацій. Тому на районних змаганнях були представлені команди, які представляли справжні нащадки українського козацтва. Загартовані, сповнені енергії та завзяття хлопці та дівчата достойно захищали честь навчальних закладів району. Кожен із них проявив максимум зусиль, вмінь та навичок для того, щоб стати кращою районною командою.

Програма фестивалю складалася з таких видів: згинання та розгинання рук в упорі лежачи, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату,  «човниковий» біг 4х9 м,  естафета на долання різного виду перешкод, конкурс знавців історії українського козацтва «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».
       Уболівальники із захопленням спостерігали за цікавими виступами всіх команд-учасників.                                                  А кому ж віддали перевагу? 

За рішенням головної суддівської колегії змагань І місце виборола команда Чорноминської загальноосвітньої школи, ІІ місце посіла команда Піщанського НВК, ІІІ місце — команда Рудницької загальноосвітньої школи.                                                                                                                               Решта  учасників  районного фестивалю нагороджені дипломами відділу освіти за участь у
цьому фізкультурно-патріотичному заході. 

          Саме такі заходи не тільки приносять чергові перемоги та відзнаки, а сіють у душах добро та злагоду, кожен може знайти  надійну товариську підтримку та розуміння.

 

 

                                                                                                                         Методист відділу освіти   Ольга Жук

 

Всі новини

Контакти